Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v září bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Je krátce po letošních volbách do zastupitelstva města. Hlasy jsou sečteny, výsledky voleb a jména zastupitelů pro období 2022–2024 ale najdete nejdříve v listopadovém vydání tištěných městských novin. Následující stránky zpravodaje jsou plné běžných zpráv a fotek především ze zářijových akcí. Po letní pauze ožívá klub Modrý trpaslík, co vás tam čeká, se dozvíte v rozhovoru na straně 10. V sobotu 1. října si nenechte ujít odpoledne v městském muzeu při příležitosti 10 let od otevření výstavní budovy. Žákům 8. a 9. tříd a jejich rodičům je určena Přehlídka středních škol, která se koná 12. října. Nikdy není pozdě na to vyzkoušet něco nového. Začátek školního roku znamená také zahájení zájmových kroužků pro děti i kurzů pro dospělé. Českotřebovský loutkový soubor Čtyřlístek shání nové členy. Startuje školička bruslení pro děti...

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. října 2022.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 3. října 2022. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, turistickém informačním centru, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 3. října 2022.

Příjemný podzim vám přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

  

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS