Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v březnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Dubnový zpravodaj obsahuje důležité informace k zápisům do 1. tříd základních škol, očkování proti koronaviru či investičním akcím města v roce 2021. Ostatní neméně významné zprávy si své čtenáře jistě také najdou, projděte si noviny od první do poslední strany, ať vám neunikne vyhlášení jarní fotosoutěže nebo možnost sledovat poprvé jednání Zastupitelstva města Česká Třebová on-line z pohodlí domova. Pokračuje seriál na téma varhany, za kterými se tentokrát vydáme do okolních obcí, a téma Renčínové v USA. Nechybí rozhovor s Denisem Dvořákem, motokrosovým jezdcem, a s českotřebovskými konzervatoristkami. Dům dětí a mládeže Kamarád nabízí vašim dětem pomoc s výukou či domácími úkoly.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích.

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. dubna.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 30. března 2021. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 1. dubna.

Přeji vám příjemné jarní dny

Hana Sychrová, redaktorka

  

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS