Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v březnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Titulní strana květnových městských novin vám představuje výsledky hlasování v 3. ročníku participativního rozpočtu města Česká Třebová. Dále se dočtete informace z dubnového jednání zastupitelů a o chystaných investicích Ředitelství silnic a dálnic v našem městě. Start sezóny v Bike resort Peklák a jaké novinky si pro vás připravili najdete na poslední straně. Dvoustrana vám představí nejnovější držitele ocenění Českotřebovský Ámos.

S blížícím se výročí konce druhé světové války si můžete přečíst tři českotřebovské tragické příběhy.

Mezi pozvánkami nechybí tradiční Putování za Třebovským kohoutem, Den Země, Českotřebovské jarní tržiště, Ceny města Kohout za rok 2023, Muzejní noc v Chaloupce Maxe Švabinského v Kozlově, oslavy v rodinném centru Rosa, Rok motýlů v Ekocentru Podorlicko, koncerty v rámci Bennewitz festivalu, Křivolické vítání jara… a mnoho dalších.

Od únorového vydání v roce 2024 Českotřebovského zpravodaje platí nová cena za otištění vzpomínek na zesnulé. Vyřizuje Pohřební služba Eko Bi s. r. o.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. května 2023.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. května 2024. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, turistickém informačním centru, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 2. května 2024.

Příjemné dny vám přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

  

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS