Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v prosinci bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Přestože se neuskutečnilo slavnostní předání Cen města Kohout za rok 2019, na stranách 10 a 11 vám představujeme jejich držitele. Třetí strana se věnuje odpadům a cenám vodného a stočného v roce 2021. Strany 8 a 9 přináší ekonomickou stránku případného zavedení MHD ve městě. Dále si můžete přečíst rozhovor s Janem Lorencem na téma varhany v kostele sv. Jakuba nebo první část textu Renčínové z Orlicko-Ústecka v Americe. Oba texty budou mít pokračování v dalších číslech městských novin. Pro rok 2021 zveřejnily místní organizace své programy – městské muzeum plán výstav, Mineralogický klub Česká Třebová termíny přednášek, městská knihovna své projekty. Bohužel, co platí dnes, nemusí platit zítra, proto si prosím ověřte konání akce a jakými pravidly se řídí provoz dané instituce. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích.

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. ledna.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 4. ledna 2021. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 4. ledna.

Přeji vám klidný závěr roku 2020 a v roce přicházejícím především zdraví, lásku, trpělivost a ohleduplnost.

Hana Sychrová, redaktorka

 

 

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS