Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v srpnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Za dveřmi je konec léta a začátek školního roku pro děti, ale i pro seniory, kteří využijí nabídku DDM Kamarád a zapíší se na Univerzitu třetího věku (strana 24 a 25). Čeká nás šestnáctý ročník mezinárodního varhanního festivalu, jenž je věnován patronovi Zdeňku Pololáníkovi k jeho životnímu jubileu. Slavit se bude také 75. výročí založení místní „železniční” školy, a to 25. a 26. září. Kalendář je plný velkého množství dalších akcí, ale už v době přípravy zpravodaje se objevily zprávy, že budou opět zavedena opatření proti šíření koronaviru, sledujte proto veřejnoprávní média, stránky Ministerstva zdravotnictví ČR a jiné důvěryhodné zdroje.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích.

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. září (včetně).

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. září 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 1. září .

Příjemné (babí) léto a pevné zdraví vám přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

 

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS