Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v červenci bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Ve druhé polovině léta pokračují pohádkové středy, hudební čtvrtky a filmové pátky v Javorce. Přidá se k nim každý večer od 10. do 13. srpna také letní kinematograf. Pro milovníky umění bude k vidění výstava Figurama 22 v Kozlově. Závěr měsíce bude patřit oblíbenému Pikniku v Javorce, uměleckému Kobylinci a představením z hudebního festivalu Zlatá pecka 2022. Dům dětí a mládeže Kamarád zveřejnil nabídku kroužků pro děti a kurzy pro dospělé pro školní rok 2022/2023, najdete je na stranách 17 a 18. Prázdninový rozhovor představuje houslistu Adama Janíčka, úspěšného absolventa Základní umělecké školy Česká Třebová. Od 13. srpna začne po pauze opět veřejné bruslení na zimním stadionu.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. srpna 2022.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. srpna 2022. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, turistickém informačním centru, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 2. srpna 2022.

Přeji vám příjemné léto.

Hana Sychrová, redaktorka

 

  

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS