Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v červenci bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Srpnový zpravodaj vám přináší důležité, ale i zajímavé informace ze současnosti či historie města. Každý čtvrtek budou nově farmářské trhy na Starém náměstí! Informace k obchvatu města najdete na straně 3. Nechybí úspěchy z kultury a sportu, rozhovor o Kobylinci a plný kalendář akcí. Na stranách 20 a 21 najdete stručný nabídkový katalog kurzů pro děti i dospělé, které organizuje DDM Kamarád.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích.

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. srpna (včetně).

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. srpna 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 1. srpna.

Příjemné letní dny vám přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

 

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS